HAKKIMIZDA

Tuscert denetim, gözetim ve belgelendirme hizmetleri ticaret limited şirketi sürdürülebilir standartlar konusunda (organik/sürdürülebilir tarım, organik/sürdürülebilir tekstil, sosyal uygunluk) alanında deneyimli personeli ile müşterilerine kalite yönetim sistemi kuralları çerçevesinde hizmet sunmaktadır. 2012 yılında kurulmuş olan firmamız, 2022 yılının aralık ayında yeni adresine taşınarak yeni yönetimi ile farklı sürdürülebilir standartlarda çalışma kararı almıştır. Tuscert ISO 17065:2012 akreditasyon sertifikasına sahip denetim ve belgelendirme kuruluşudur.

Kuruluşumuzun yapısı ve yönetiminde yer alan tüm şahıslar sizlerin taleplerini en doğru şekilde cevaplamak üzere hazır bulunmaktadır.

Doğru bilgi için hem organik tarım departmanına hem de tekstil/sosyal uygunluk departmanına ulaşabilirsiniz.

Firmamız ayrıca yurtdışı ortaklar aracılığı ile avrupa birliği, nop usda, bcı ve ra denetim ve sertifikasyon hizmeti sağlamaktadır.

VİZYON

Organik tarım ve sosyal denetimlerin işleyişi doğrultusunda kontrol ve sertifikasyon faaliyetlerimizi tarafsızlık, güvenilirlik, eşitlik ve bağımsızlık ilkelerine dayandırarak, kalitemizi çıkar çatışması gözetmeksizin herkese eşit hizmet sunmak ve hizmetlerimizi verimlilik ile pekiştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek için faaliyetlerimizi ve kalitemizi sürekli iyileştirmek.

MİSYON

“Sürdürülebilir bir gelecek…” mottosu ile yola çıkan firmamızın hedefi ulusal ve uluslararası camiada tanınmak, itibar görmek ve sektörü en iyi şekilde temsil etmektir.

HEDEFLERİMİZ

  • Müşterilerimize verdiğimiz hizmette en üst düzeyde memnuniyet sağlamak.
  • Firma olarak branşımızda araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmalarına önem vermek.
  • Tarafsızlığı sağlayabilmek için, tüm ilgili tarafların faaliyetlerimize katılmasına olanak vermek.
  • Ulusal ve uluslararası düzeyde; ülkemizi kontrol ve sertifikasyon alanında en iyi şekilde temsil etmek.
  • Tarafsızlık, bağımsızlık gizlilik, eşitlik ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalmak,
  • Yasal gerekliliklerin ve uymakla mükellef olduğumuz tüm yükümlülüklerin gereğini yerine getirmek.
  • Güncel gelişmeleri yakından takip ederek, hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştirmek, doğaya, insana ve hayvan sağlığına önem veren tüm faaliyetlerde kalite ve yasalara uymak.